İçeriğe geç

EN İYİ IPTV HİZMETİNİ TEST EDERİZ

Aşağıda, aboneliğiniz için en iyi IPTV hizmeti 2020’ye ve şu anda en iyi VPN hizmetine sahipsiniz. Abonelikte hangi kanal teklifini aldığınıza ve VPN hizmetinin ne kadar güvenli ve hızlı olduğuna baktık. Hangi TV kanallarının dahil edildiğini daha detaylı görmek isterseniz tüm kanalları burada bulacaksınız. Ayrıca, bir abonelik satın almadan önce güvenlik ve VPN‘in sizin için ne yaptığı hakkında biraz okumalısınız. Tüm fiyatlar ürün sayfası fiyatlarında bulunabilir.

AliExpress-IPTV

AliExpress, Amazon’dan sonra dünyanın en büyük ikinci pazarıdır, ancak Çinlilere aittir. Bu, platformlarında hemen hemen her şeyi bulmanızı sağlar ve bunlardan biri IPTV abonelikleridir.

Maalesef, yetkililer üzerimizde olduğu için artık onlarla bağlantı kuramıyoruz. Ancak tek yapmanız gereken AliExpress.com’a gitmek ve ardından IPTV’de arama yapmak.

Bazen biraz arayabilir ve “HD TV” “IPTV Subscription” “m3u” veya “World tv” gibi terimleri arayabilirsiniz. Saklanmaya çalışıyorlar, ancak AliExpress’te çok sayıda satıcı var. 12 aylık bir abonelik yaklaşık 15-20 $ arasındadır.

NordVPN, dünyanın en büyük VPN hizmetidir ve tüm VPN hizmetlerinin en çok sunucusuna sahiptir. Bu, IPTV kanalları için kullanmak isteyen herkes için uzun zamandır açık bir seçim olmuştur. Bunun nedeni, piyasadaki yalnızca birkaç VPN hizmetinin, canlı bir akışın gerektirdiği tüm verileri hacklemeye başlamadan şifreleyebilmesidir.

Bunu yapabilen diğer birkaç hizmet, esas olarak şirketler içindir veya ExpressVPN, aynı zamanda iyi ama iki kat daha pahalıdır. Yani bizim tavsiyemiz kesinlikle NordVPN‘dir ve bu size yılda sadece 30 dolara mal olur. Hizmet hakkında daha fazla bilgiyi VPN şirketinin web sitesinde bulabilirsiniz.

EnglishDanishSwitzerlandCroatiaBelgiumEstoniaIrelandBrazilNorwayFinlandCzechGreekCyprusPolandDutchFrenchSwedishSaudi ArabiaPortugalTurkeyAustria