İçeriğe geç

IPTV satıcılarına karşı dünya çapında birkaç büyük baskının olduğu mevcut durum nedeniyle, herhangi bir satıcıya bağlanamıyoruz! En son baskınlar hakkında BURADA ve BURADA daha fazla bilgi okuyabilirsiniz, bu nedenle neden ŞİMDİ VPN almanız gerektiğini muhtemelen anlıyorsunuz! En iyisi olduğunu düşündüğümüz aboneliği satın almak için AliExpress’e gitmeniz ve IPTV’de arama yapmanız yeterli!

IPTV kullanırken internette güvenle gezinin

Bir hafta kadar önce, birkaç ülkede IPTV hizmetleri dağıtan oyunculara karşı büyük bir baskın düzenlendi. Diğer şeylerin yanı sıra, yaklaşık 50 milyon kullanıcının hesap bilgilerini içeren sunuculara el konuldu. Bu yüzden internette yaptıklarınızın izlenemeyeceğinden emin olmak için iyi nedenler var.

Gazete bizi aradı

IPTVis olarak bizlerle bir röportaj kurmayı hayal edip edemeyeceğimizi merak eden büyük bir gazete aradılar ve kendimiz için herhangi bir IPTV hizmeti satmadığımız için Tele aracılığıyla oradan bir gazeteciyle görüşmeyi kabul ettik. Daha sonra, Türkiye Polisinin şu anda çok sayıda IPTV hizmetinin ve bayisinin kötü durumda olduğu kapsamlı bir soruşturma yürüttüğünü öğrendik.

Anonim olarak sörf yapmanın ve iptv’yi güvenli bir şekilde kullanmanın maliyeti nedir?

Testte en iyisi olduğunu düşündüğümüz kanal paketi ile yılda sadece 18 $ ‘a mal oluyor. O zaman da onu yakalanmadan kullanabilmek ve milyonlarca cezayı riske atmak istiyorsanız, ayrıca yılda yaklaşık 30 $ karşılığında bir VPN hizmeti satın almalısınız. Toplamda, iptv kanallarını kullanmanın maliyeti yaklaşık 50 $

Razzia

Bununla birlikte, bir IPTV servisini kullanamazsın ya da kullanamazsın demiyoruz ancak bu gibi durumlarda önlem almanız için size güçlü bir tavsiyede bulunmak istiyoruz. Güvenli ve anonim olarak gezinmenize izin veren en azından yapabileceğiniz şey, kendinize bir VPN edinmektir.

1. VPN KULLANIN

Uzun süredir VPN kullanımını vaaz ediyoruz ve IPTV hizmetini kullanan herkesi bir VPN hizmetine hemen yatırım yapmaya çağırıyoruz. Bu, tüm trafiğinizin önce yeni bir IP adresi aldığınız yurtdışındaki bir sunucu üzerinden gitmesini sağlar. Bu, kimin ne yaptığını görmenin mümkün olmadığı anlamına gelir.

Bugün, tüm son baskınlardan sonra, tüm IPTV sağlayıcıları bir VPN kullanmanızı tavsiye ediyor ve bunun için aldığınız yazılımda yerleşik özelliklere sahipler.

Bir VPN kullanmanın tek olumsuz yanı, kararlı bir VPN sağlayıcısına sahip olmanız gerektiğidir, böylece çok yavaş ve yavaş internete kapılmazsınız. İsveç’te, maalesef, yayında gecikmeyi önlemek için sadece birkaç parça önlem alıyor. Şu anda satın alabileceğiniz en iyi vpn hizmetini listeleyen bir makale yazdık.

EnglishDanishSwitzerlandCroatiaBelgiumEstoniaIrelandBrazilNorwayFinlandCzechGreekCyprusPolandDutchFrenchSwedishSaudi ArabiaPortugalTurkeyAustria