İçeriğe geç

En iyi VPN hizmeti

IPTV hizmetlerini kullandığınızda anonim olmak için Türkiye’de satın alabileceğiniz en iyi VPN hizmeti.

VPN

VPN nedir?

VPN, "sanal özel ağ" anlamına gelir ve internette kimliğinizi gizlemek için kullandığınız bir hizmettir. VPN hizmetleriyle ilgili fikir, bir VPN sunucusu olan bir VPN tünelinden geçmeniz gerektiğidir ve bu gerçekleştiğinde, tüm giriş ve çıkış verileriniz şifrelenir. Bu, anonim olmanıza izin verir ve hiç kimse IP adresinizi veya internetinizle yaptıklarınıza dair diğer izleri göremez.

Bir VPN hizmeti nasıl çalışır!

Bir VPN hizmeti, gerçek uygulamada çok basittir, yaptığınız tek şey, tüm verilerinizi şifreleyen bir VPN istemcisine bağlanmaktır. Bu, VPN uygulamalarını indirerek ve ardından VPN ağlarında hangi sunucuya bağlanmak istediğinizi seçerek yapılır. Bu yapıldığında, cihazınızdan gelen tüm trafik bir VPN tünelinden geçecek ve artık güvendesiniz.

Türkiye'deki en iyi VPN!

NordVPN şüphesiz şu anda en iyi VPN hizmetidir, ancak VPN hizmetlerini test etmede en iyilerinde 2 numara da iyi performans gösterir. En büyük fark, Nord VPN'in 2 numaramızın yaklaşık yarısına mal olduğu fiyattır. NordVPN aynı zamanda dünyanın en büyük VPN ağıdır ve ağında 5.600'den fazla VPN sunucusu vardır. Bu, onları en azından IPTV için sahip olması gereken herkesin bariz seçimi haline getirdi. Canlı akışta saldırıya uğramadan HD akışını basitçe şifreleyebilen birkaç hizmet var. Bu yüzden şu anda en bariz seçim bu!

# 2 En iyi VPN hizmeti

Diğer iyi hizmetin ExpressVPN olduğunu düşünüyoruz, bu fiyat için olmasaydı 2020'de en iyi VPN hizmeti olabilirdi. ExpressVPN ve NordVPN, VPN'in krallarıdır. IPTV hizmetleriyle canlı yayın yapacaksanız, hacklemeyecekse, yalnızca bu ikisi geçerli. IPTV ile uğraşırken en güvenli olanı olsa da, sadece en hızlı hizmete ihtiyacınız var. O zaman bu ikisi ile ilgili.

EnglishDanishSwitzerlandCroatiaBelgiumEstoniaIrelandBrazilNorwayFinlandCzechGreekCyprusPolandDutchFrenchSwedishSaudi ArabiaPortugalTurkeyAustria